2020-2021 Akademik Yılı Oryantasyon Toplantısı Dekanımız Prof. Dr. Kemal BÜYÜKGÜZEL'in Katılımıyla Gerçekleştirildi

Küçült Yazı Tipi Büyüt
Her yıl fakültemizi yeni kazanan öğrencilerimiz için düzenlediğimiz oryantasyon toplantımız bu yıl 23 Ekim Cuma günü Dekanımız Sayın Prof. Dr. Kemal BÜYÜKGÜZEL'in de katılımıyla gerçekleştirildi. Covid-19 tedbirleri kapsamında online ortamda gerçekleştirilen toplantıya Turizm İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği bölümü öğrencileri de yoğun ilgi gösterdi. 

Toplantı başlangıcında, fakültemiz bölümlerini kazanan öğrencileri tebrik eden BÜYÜKGÜZEL, sonrasında fakültemizin göstermiş olduğu gelişmelerden memnuniyetini dile getirip; evlerinden, şehirlerinden hatta ülkelerinden ayrılan öğrencilerin, artık Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ailesinin bir parçası olduğunu ve her konuda öğrencilerine sonsuz destek sağlayacaklarını belirtti. Konuşmasının devamında, öğrencilere akademik hayatlarında yol gösterici bilgiler vermenin yanı sıra hem üniversitemizin hem de fakültemizin imkanlarından, Zonguldak ve Ereğli'nin sahip olduğu kültürel, doğal ve tarihi zenginliklerinden bahsetti.

Programın ilerleyen kısmında Dekan Yardımcısı, Dr. Öğretim Üyesi Fatih ERCAN öğrencilere fakülte akademik ve idari yapısını, görev ve sorumluluklarını anlattıktan sonra AKTS, ders alma, danışmanlıklar ve fakültemizin lisansüstü eğitim olanakları hakkında da önemli bilgiler verdi. 

Toplantının devamında Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Makbule CİVELEK bölümümüzün içeriği, öğretim planı, mezunların iş imkanları, öğrenci danışmanlıkları ve öğrenci kulübümüz (KETT) hakkında bilgiler verdi.

Online ortamda gerçekleştirilen toplantı, Dekanımız Sayın Kemal BÜYÜKGÜZEL'in fakülte akademik ve idari personeli ile öğrencilerine teşekkürlerini sunmasının ardıdan sonra erdi.
Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin